English       Русский

 
               

משא לשחקים

 

היי-הופ הובלות

 

אחסון טופ

 
                 
 

מנופים בגדלים שונים לכל
מטרה עד 70 מ'
קומה 24 מיועד להרמת
רהיטים, מזגנים,שיש
פסנתרים,  דודי-שמש
ועוד

   

העברת דירות, משרדים, מפעלים לכל חלקי הארץ
ביטוח העברה עד
100,000 ₪

   

משפץ את הבית ?
עובר דירה ?
שליחות לחו"ל ?
חדרים בגדלים שונים, בהתאמה אישית
ללקוח!

 

אחסון דירה, אחסנת דירה, אחסון דירות

בעלי הפתיע אותי השנה כשבישר לי את השנה בקרובה כנראה נבלה בפריז בגלל עניינים בעבודה. הוא ידע שזה בעיקר ישמח אותי מכוון שאת רוב שעות היום אוכל לשוטט ברחובות. הוא ביקש שאחפש באינטרנט פרטים על אחסון דירות ואברר עלויות, תזמונים וכל שאר הבלגן, למען האמת אני הכי לא מבינה בעניינים האלה ודי שונאת לקבל נושאים שאין לי בהם מושג ועוד אחסון דירות אבל הבנתי שלו אין את הזמן להתעניין בנושא אחסנת דירה ואם אני רוצה להיות על המטוס בקרוב שהיעד שלו פריז כדאי שהתעלה על הקושי האישי שלי ואתפנה להעמיק את ידיעותיי בכל מה שקשוב לנושאים כמו אחסנת דירה או אחסון דירה.. כמו כל ישראלי מצוי או כל תושב הפלנטה פניתי לדרך הקלה והמהירה- גוגל.

הקשתי את האותיות שסימנו אחסון דירה או אחסון דירות והוצפתי במידע שכנראה היה מאוד רלוונטי וגם אפקטיבי אילמלא בעיית הקשב והריכוז שלי. המידע רץ לי מול העיניים שהחלו למצמץ בעצבנות, מתלווים לרגלי המקפצת מעלה ומטה. זה תסכל אותי נורא ולא הצלחתי לזכור מדוע חיפוש אודות אחסנת דירה אמור להסב לי אושר גדול. הפעלתי את המדפסת והתחלתי להדפיס דפים, חשבתי אולי ככה יהיה לי קל יותר לעבור על הדברים, לסמן ואולי גם לקבל קצת מושג לגבי אחסון דירה ולבוא גאה לבעלי איש העסקים המרשים שלוקח אותי לגור למשך שנה בפריז. אבל מלבד בזבוז די רב של זמן ולא מעט של דפים עליהם מתנוססים כותרות צבעוניות על אחסון דירות של חברות כאלה ואחרות העלתי חרס בידי. למרות הייאוש לא אמרתי נואש. בכל זאת בסך הכל מדובר על אחסון דירה ולא הרבה יותר מכך.

אז עזבתי את המחשב ועברתי לנייד. בראשי מנסה לחשוב מי המחזיק בידע שיכול לתת לי כאן יד ולעזור לי להבין מי הולך לקבל את האחריות של אחסנת דירה שלנו. פתאום צעקתי "פייסבוק! , מיד כתבתי הודעה לכולם "מחפשת מישהו שמבין בנושא אחסנת דירה, מי שמכיר שיצור איתי קשר לגבי אחסון דירה, דחוף, תודה" הבנתי למה חשוב שיש לי קצת יותר ממאה חברים בפייסבוק ובקשתי שיעבירו הלאה לחברים שלהם, אולי הם יודעים משהו על אחסנת דירה. מרוצה מעצמי הרגשתי שעניין אחסנת דירה עומד להיפתר. אך בחלוף הדקותיים נפלו חומות התקווה והספק החל מכרסם בי. צלצול מהנייד הוריד לי את הלב, על הקו היה אהובי הצרפתי, שבמבטא רומנטי ביקש שאמסור לו מעט מהפרטים שדליתי.

בהתחמקות עדינה אמרתי שהוא מפריע ושיש לי מלא עבודה והוא כבר היה בטוח שאת עניין אחסון דירה אפשר לשים מאחורינו. מה אני אגיד לכם, בעניינים האלה יש לי יותר מזל משכל כי בדיוק באותה דקה נכנסה גלית השכנה עם כוס למילוי חלב שנגמר. היא ראתה את המבט המיואש ופרצה בצחוק כשהבינה שבנושא אחסון דירות מדובר. "את לא יודעת כמה פעמים בררתי על אחסון דירות, אפשר לומר שעשיתי מאסטר בנושא אחסנת דירה כי כל שנתיים בערך עשינו מעבר".

והיא המשיכה " אחסון דירה זה דבר מאוד רציני, בכל זאת אלו דברים יקרים ששווים לפעמים חיים שלמים, קבלתי את כל מה שהייתי צריכה לדעת על אחסון דירות כולל כרטיס ביקור מומלץ וספציפי של אחסון דירות. כשעמי הגיע כבר התקשרתי לחברה שאחראית לגבי אחסון דירה שלנו, עמי היה מרוצה ואמר "לא הייתי בטוח שתשתלטי על נושא אחסון דירות ומכוון שאת תמצאי לנו את הדירה החדשה בפריז"

 

 

היי הופ הובלות - העברת דירות, משרדים, מפעילים. משרד: 08-8675208, פלאפון: 050-5557709

ממשק "הצעת מחיר" באתר הינו לצורך קבלת הערכה בלבד.  הצעת מחיר מדוייקת תינתן לכם לאחר
שנציגנו יגיע לביתכם על מנת לבחון את היקף התכולה ולהתאים עבורכם את שטח המחסן